перейти на программное обеспечение dgsapro

Консультации по опасным грузам

Наша консалтинговая фирма являемся лидером в области цифровой системы отслеживания.

О нас Наши услуги

наши международные услуги

Международные договоры по перевозке опасных грузов

ADR, Европейское соглашение о международной дорожной перевозке опасных грузов
Контакт

Международный кодекс морской перевозки опасных грузов МКМПОГ (IMDG code)

Контакт

IATA-Правила перевозки опасных грузов (DGR)

Контакт

Европейское соглашение о международных железнодорожных перевозках опасных грузов

Контакт

Согласованная на глобальном уровне система классификации и маркировки химической продукции (СГС)

Контакт

REACH (EC 1907/2006) направлен на улучшение защиты здоровья человека и окружающей среды за счет более точного и раннего определения внутренних свойств химических веществ. Это осуществляется через четыре процесса REACH: регистрация, оценка, разрешение и ограничение химических веществ. Для Турции процесс адаптации проходит по правилам KKDİK.

Контакт

Danışmanlıkta İnovasyon

TMGD Danışmanlık Hizmetlerinde tmgdhizmetleri.com olarak müşterilerimize izlenebilir ve raporlanabilir bir yönetim sistemi olan DGSAPRO ile hizmet veriyoruz

DGSAPRO Nedir?

İşletmelerin ve danışmanların süreç yönetimlerini şeffaf,takip edilebilir ve operasyonel yönetimleri SEÇ-G Kültürü ile yönetilebilir olmasını sağladık. TMGD Hizmetleri Yazılım ofisi; merkezine binlerce fayda modeli koyarak eşsiz bir danışmanlık deneyimi hazırladı. 

Lojistik Yönetimde DGSAPRO

Filo yönetiminde çektiğiniz zorlukların tamamını DGSAPRO Filo yönetimi sistemi ile müşterilerimize özel geliştirdik. 

Danışmanlıkta Devrim

Eş standartta danışmanların sahada olması ve raporlanabilir hizmetin uçtan uca sağlandığı yeni danışmanlık iş modelini sunuyoruz. Bu deneyimi tecrübe etmek ister misiniz?

Neden Biz?

En ucuzu değiliz ama en iyi hizmeti sağlarken merkezine %100 sadakat ve güven koyan ; müşterilerine verdiği hizmet ile 7/24 yanında olduğunu kesintisiz hissettirip, onlara kazandıran bir şirketiz

7/24 Whatsap Danışma Hattı ?

7/24 Tüm sorularınızı gerek müşteri yazılım panelinden gerek Whatsapp hattından bize ulaştırabilmektesiniz

Neden her işi biz yapmıyor ve partnerlerimiz ile işbirliği yapıyoruz?

Biz ana faaliyet konularımız dışında sağladığımız ilişkili hizmetleri;  sektöründe duayen olmuş ve markalaşmış firmalar ile yaptığımız partnerlikler yardımı ile sağlıyoruz. Bunun yegane sebebi ; en iyisine ulaşma isteğimizdir. Müşterilerimize  sadakat politikamız kapsamında tüzel kimliği ile alamayacakları imkanları, partnerlerimizin yeteneklerini pazar yerinde sergileyerek , fırsatlar yaratıyoruz.  

TMFB Almam gerekli mi?

Tehlikeli Maddeler ile faaliyette olan işletmeler ; uygun kriterleri karşılaması halinde Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi düzenler

İletişim

TMGDK Nedir?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından yetkilendirilmiş, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmeti veren danışman kuruluşlardır.

İletişim

Danışmanlık Hizmeti almam gerekiyor mu?

İşletmeler; almış oldukları yetki belgeleri doğrultusunda tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti almaları gereklidir. Belirli kriterlerde; işletmelerin bu hizmetten muaf tutulması sağlanabilmektedir.

İletişim

İşletmemin süreçlerden muaf olması mümkün mü?

Tehlikeli madde güvenlik danışmanları işletmenizi analiz eder ve uygun kriterler sağlanması durumunda muafiyet raporu işletmeniz için sağlanır. 

İletişim

TMUB Almam gerekli mi?

Tehlikeli Maddeler ile faaliyette olan kıyı tesisleri Tehlikeli Madde Uygunluk Belgesi düzenler.

İletişim

Demiryolu İşletmecisi Olarak ne yapmam lazım?

Ülke sınırları içinde demiryolu altyapı işletmecisi ve demiryolu tren işletmecileri ile demiryolu taşımacılığı alanında organizatör, acente,  komisyoncu, gar veya istasyon işletmecisi faaliyetlerinde bulunan işletmelerin tehlikeli madde faaliyetleri kapsamında değerlendirildiği işletmelerin yetki belgesidir.

İletişim

Havayolu işletmesi olarak ne yapmam lazım?

Havayoluyla yapılacak tehlikeli madde taşımacılığı faaliyetlerinin ekonomik, seri, güvenli, kaliteli ve çevreye zarar vermeden emniyetli bir şekilde yürütülmesine ve bu faaliyetlerde yer alan tarafların sorumluluk ve yükümlülüklerine ilişkin usul ve esasları belirlemektir

EK3 Belgesi Faaliyet Tespit Raporu nedir?

İşletmelerinizin mevcut durumunu incelemek için hazırlanan bu rapor ile bakanlıktan alacağınız yetki belgelerinin doğru analizi sağlanmış olacaktır. Bu belge tehlikeli madde güvenlik danışmanı kuruluşu tarafından düzenlenir. 

İletişim

U-ETDS Başlıyor mu?

Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi (U-ETDS), ilk olarak 08.01.2018 tarih ve 30295 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karayolu Taşıma Yönetmeliği (KTY) ile tanımlanmıştır. Ertelemelerin ardından 1.1.2021 tarihinde büyük ölçekte süreç başlayacaktır. 

İletişim

Benzer bir sürü sorunuz olabilir ve doğru cevabı bulmakta zorlanmakta olabilirsiniz. Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı ve yetki belgesi düzenleme işlemlerinde size güvenilir bir hizmet sağlayacağımızı peşinen taahüt ediyoruz..

Yazılım ve Teknoloji Çözümlerimiz

Hizmetlerimizi bilgi çağının gereklilikleri ile harmanladık

Tehlikeli Madde Yazılım Çözümleri

Tehlikeli madde süreç yönetimlerini her sektöre özel uyarladık

Контакт

MSDS Yazılım Çözümleri

ExESS Yazılım Çözümleri ile güvenlik bilgi formu düzenleme süreçlerini hatasız ve hızlı bir şekilde çok dilli sağlıyoruz.

Контакт

Lojistik Yazılım Çözümleri

Lojistik sektörüne özel geliştirdiğimiz çözümler ve entegrasyon havuzlarımız ile süreç yönetimlerinizi iyileştiriyoruz.

Контакт

SAP Çözümleri

SAP Kurumsal Çözüm ortaklığı ile , SAP Danışmanlıkları, sistem entegrasyonları sağlıyoruz

Контакт

Müşterilerimiz ve Partnerlerimiz

Müşterilerimizin mutluluğu, partnerlerimizin uzun soluklu iş ortaklarıyız

TMGD Hizmetleri filomuza yaptığı yönlendirmeler ile işletmemizin daha çok kazanmasını sağladı. Teşekkür ediyoruz

Başta fiyatı kabul etmekte zorlandık. Yiğit Bey, eğer kısa vadede fayda almazsanız sözleşmeyi yırtıp atabilirsiniz demesi ilgimizi çekti ve başladık .Çok memnunuz.

2016 yılından beri birlikte çalışıyoruz. Yakından ilgilenip, sürekli destek olma gayretleri Yiğit Beyin ekibinde mevcuttur. 

Yaptıkları işi en iyi yapmak için uğraşan, her geldiklerinde bir yeniliği sunan ilginç bir ekip:) biz böyle danışmanlıklara alışık değiliz. Bizi ileriye taşıdıkları için mutluyuz.

EGE bölgesinde nakliye işi yapıyorum. Bir gün TMFB almanız gerek dediler ve bilgi almak için internetten firmayı buldum. Telefonu Yiğit bey açtı. Bazı sorular sordu ve belge almana danışman bulundurmana gerek yok dedi. Ancak yaparsan ege bölgesinde açık var bir iki başla derim dedi. Şuan 14 tane ADR li araç sürekli iş yapıyor. Ucuza kaçmayın, kazanan olun.

İletişime Geç

Tüm sorularınız için 7/24 Whatsapp Hattımız açıktır.

Dilediğiniz An