Vizyonumuz gereğince hizmet verdiğimiz firmalara uçtan uca çözüm sağlamak için yola çıktık. Bunun sadece bir parçası olan pazaryerinde hizmet ve ürünlerini ıspatlamış tedarikçileri, lojistik sektöründe şeffaf ve takip edilebilir hizmet sunabilen işletmeleri tek bir çatı altında DGSAPro güvencesi ile sistem kullanıcılarına özel fırsatlar sağlayarak bir araya getirdik.

BATI Nakliyat ve Ticaret A.Ş.
Sektör

Lojistik, Nakliye

Servis/Hizmetler

Lojistik servisinin şeffaf yönetimini uzman ekip ile harmanlayan DGSAPro kullanıcılarının vazgeçilmez çözüm ortağıdır. Yükünüz varsa ve tüm dünyada izlenebilir bir operasyon arıyorsanız, doğru şirket ile temasa geçtiniz.

Zafer Lojistik
Sektör

Lojistik, Nakliye

Servis/Hizmetler

Tank-Konteyner taşımalarında sektörünün Sağlık, Emniyet ve Çevre (SEÇ) politikası çerçevesinde güvenli yük taşımalarını organize eden Zafer Tank Tehlikeli Madde taşımaları için DGSAPro kullanıcılarına öncül hizmet sağlayacak fırsatlar sağlamaktadır.

EF Kimya
Sektör

Kimyasal Hammadde Tedariki

Servis/Hizmetler

EF Kimya piyasaya arz ettiği niş ürün yelpazesini DGSAPro kullanıcılarına özel imkanlar ile sağlamaya ve destek vermeye hazır.

Lisam Systems Company
Sektör

Yazılım

Servis/Hizmetler

SDS, Kimyasal Değerlendirme, Ruhsatlandırma ve Reach Tüzüğü üzerinde uzman kadrosu ile Lisam, DGSAPro kullanıcılarına özel olarak, Pazaryerinde hizmet vermektedir.

Soylu Kimya
Sektör

Kimyasal Hammadde Tedariki

Servis/Hizmetler

DGSAPro Pazaryerinde ürün tedarikçisi olarak kaliteli hizmet sağlayan Soylu Kimya, DGSAPro kullanıcılarına özel fırsatlar sağlamaya devam ediyor.

Weilburger Chemicals
Sektör

Kimyasal Hammadde Tedariki

Servis/Hizmetler

Matbaa ve kaplama sektörünün Alman devi DGSAPro üyesi olarak tüm sistem kullanıcılarına özel fırsatlar sunmak için tedarik zincirinde yerini alıyor.

Winterhalter
Sektör

Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Servis/Hizmetler

Endüstriyel mutfak ürünleri ve ilgili temizlik kimyasalları ile Alman devi Winterhalter, DGSAPro kullanıcısı olarak Pazaryerinde taleplere özel destekler sağlamaktadır.

Seyir Mobil Sistemleri
Sektör

Akıllı Ulaşım Sistemleri

Servis/Hizmetler

Akıllı ulaşım sistemleri ve araç takip hizmetlerinde SEYİR DGSAPro’nun önemli çözüm ortaklarından biridir. DG Entegre Takip Sistemi ile entegre çalışan SEYİR, Pazaryerinden gelen taleplere DGSAPro özelinde fırsatlar sağlamaktadır.

Kaynes Eğitim ve Belgelendirme
Sektör

Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme

Servis/Hizmetler

Mesleki yeterlik ve MEB onaylı eğitimlerde DGSAPro özelinde tüm çalışanlarınızın takipli eğitimlerini KAYNES ile sağlıyoruz. DGSAPro kullanıcılarına özel imkanlar KAYNES güvencesi altındadır.

Digipest Control
Sektör

Dijital İlaçlama Hizmetleri

Servis/Hizmetler

Hizmetini izlenebilir kılan farklı bir inovasyon şirketi Dijipest ile ilaçlama ve pestisit uygulamalarında görünmemiş iş yönetimleri ile DGSAPro kullanıcılarına özel imkanlar sağlamayı sürdürmektedir.

Sade Ofset Matbaacılık Ltd. Şti.
Sektör

Matbacılık ve Etiket Sektörü

Servis/Hizmetler

Matba çözümleri denildiğinde, Türkiye’nin dev firmalarına çözümler üreten SADEOFSET, DGSAPro tedarik zincirinde fırsatlar sağlayarak, yüksek teknoloji ile hizmet üretmeye devam ediyor.

Keynes Danışmanlık
Sektör

Danışmanlık Hizmeti

Servis/Hizmetler

KVKK ve Teşvik süreçlerinde sektörünün kaliteli hizmet sağlayıcısı olarak Keynes, DGSAPro kullanıcılarına özel teşvikler ve KVKK danışmanlık değerlendirmeleri yapmaya devam ediyor.

Demo Fire
Sektör

Yangın Danışmanlığı ve Sistemleri

Servis/Hizmetler

Yangın danışmanlığı ve yangın yönetim sistemlerinin mühendislik çözümleri diyince DEMO FIRE, İngiliz kültürü ve NFPA standartları ile işini en yüksek kalitede DEV firmalara sağlıyor. Tüm bilgi ve tecrübesini, DGSAPro kullanıcıları ile buluşturan DEMO FIRE, taleplerinize güvenli hizmet üreterek cevap vermektedir.

ilaclat.com
Sektör

İlaçlama

Servis/Hizmetler

İlaçlama hizmetinin Amazonu olan İlaçlat.com DGSAPro kullanıcılarına özel en iyi fiyata en hızlı ve kaliteli çözümü sunmak için, tedarik zincirinde yerini aldı.

Rapatek Ltd.
Sektör

Islak Zemin Ekipmanları

Servis/Hizmetler

Islak zemin ekipmanlarının toptancısı olan ve önemli projelere imza atan Rapatek Firması, DGSAPro sistemine has şık ve kaliteli ürünlerini özel fırsatlar ile pazaryerinde sergiliyor.

MiX Telematics
Sektör

Akıllı Ulaşım Sistemleri

Servis/Hizmetler

Akıllı ulaşım sistemleri ve araç takip sistemleri ile MiX Telematics, güvenli sürüş ve performans yönetimi ile kamera sistemlerinde filolara harika çözümler sunmaktadır. Cloud teknolojisi ile DGSAPro’nun özel bir çözüm ortağı olarak AUSIS distribütörlüğünde kullanıcılara özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Geotab
Sektör

Akıllı Ulaşım Sistemleri

Servis/Hizmetler

Akıllı ulaşım sistemleri ve araç takip sistemleri ile GEOTAB, güvenli sürüş ve performans yönetimi ile kamera sistemlerinde filolara harika çözümler sunmaktadır. Cloud teknolojisi ile DGSAPro’nun özel bir çözüm ortağı olarak AUSIS distribütörlüğünde kullanıcılara özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Ruptela Transport Telematics
Sektör

Akıllı Ulaşım Sistemleri

Servis/Hizmetler

Akıllı ulaşım sistemleri ve araç takip sistemleri ile Ruptela, güvenli sürüş ve performans yönetimi ile kamera sistemlerinde filolara harika çözümler sunmaktadır. Cloud teknolojisi ile DGSAPro’nun özel bir çözüm ortağı olarak AUSIS distribütörlüğünde kullanıcılara özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Fabyon Otomasyon Sistemleri
Sektör

Endüstriyel Otomasyon

Servis/Hizmetler

Sanayi devriminin dördüncü jenerasyonu Endüstri 4.0 ile Makine ve Proses Otomasyonunun öncüsü. Fabyon Otomasyon Sistemleri, DGSAPro özel fırsatları ile kullanıcılarımıza özel imkanlar sağlıyor.

Mobileye Ulaşım Sistemleri
Sektör

Güvenli Sürüş Ekipmanları

Servis/Hizmetler

AUSIS partnerliğinde Dünya Devi Mobileye, DGSAPro kullanıcılarına özel ekipman ve uygulama hizmetlerini sağlıyor.

Tırsan Treyler San. ve Tic. A.Ş.
Sektör

Araç, Treyler Tedariki

Servis/Hizmetler

Tırsan Türkiye’nin gururu olmaya tüm dünyada faaliyetleri ile sürdürmektedir. Tırsan özel fırsatlarını DGSAPro kullanıcılarına açmakta ve eşsiz ürünlerini sizlere sunmaktadır.

SCANIA Türkiye
Sektör

Araç Satışı

Servis/Hizmetler

ADR’li ya da ADR’siz araç filonuzu genişletmek istiyorsanız SCANIA özel fırsatları ile DGSAPRo kullanıcılarına imkanlar sağlamaya devam ediyor.

TNT Express
Sektör

Kurye Teslim Hizmetleri

Servis/Hizmetler

Kaliteli hizmeti global partnerliklerle sunmaya devam ediyoruz. DGSAPro FedEx ile tehlikeli/tehlikesiz yük organizasyonlarında, DGSAPro kullanıcılarına özel destekler sağlıyor.

Trigon Inspection
Sektör

Denetim ve Ölçme Hizmetleri

Servis/Hizmetler

Trigon Inspection, ulusal ve uluslararası deniz ticaretinde hizmet veren profesyonel bir denetim firması olarak DGSAPro kullanıcılarının uzmanlık süreçlerine özel destekler sağlamaktadır.