GBF/MSDS/SDS Hazırlama Hizmetleri 

Kimyasal madde ve karışımlar için MSDS hazırlanması (Malzeme Güvenlik Bilgi Formu) ve ürünler ile birlikte bulundurulması, yasal olarak zorunludur.

Uzman kadromuz ile madde veya karışımlar için yerel ve küresel tüm mevzuatlarla uyumlu MSDS Hazırlama (Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama) hizmeti sunuyoruz.

GBF-MSDS hazırlamak için güvenlik bilgi formu (MSDS) hazırlama yeterlilik belgesine sahip olmak gereklidir. Fakat her sertifika sahibi GBF (MSDS) hazırlama konusunda yeterli olmayabilir. Bu anlamda hizmet alınan firma veya kişilerin bilgi birikimi, bu konudaki deneyimi ve kullandığı teknolojilerin sorgulanması gerekmektedir.

Uzmanlarımızın tamamı TÜRKAK’tan yetkilendirilmiş Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı (MSDS hazırlama yeterlilik belgesi) Sertifikasına sahiptir ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD/DGSA) sertifikasına sahiptir.

Zararlı madde ve karışımlar için Güvenlik Bilgi Formu (GBF/SDS/MSDS Hazırlama), Teknik Bilgi Formu (TDS), IFRA Sertifikası, Güvenlik Değerlendirme Formları, Deterjan Formları, Gaz karışımları için Güvenlik Bilgi Formu (GBF/SDS/MSDS Hazırlama) belgelerinizi hazırlıyoruz.

Ayrıca İŞGÜM kontrol belgesi başvurularınızda istenen GBF (MSDS)’lerinizi 13 Aralık 2014 tarihli ve 29204 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Zararlı Maddeler ve Karışımlara ilişkin Güvenlik Bilgi Formları Hakkında Yönetmelik’e göre hazırlıyor ve sizlere kısa sürede teslim edebilmekteyiz. 

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.